NEWMAX

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

BM Series

باطریهای سری BM، به منظور کارکرد با طول عمر بالا طراحی و ساخته شده اند و مهمترین ویژگی اختصاصی آنها، طول عمر بالا در شرایط کارکرد و شارژ متناوب می باشد. از جمله کاربری های پیشنهادی برای این سری از باطری ها، استفاده از آن به عنوان منبع انرژی الکتریکی وسایل نقلیه است.
تماس برای قیمت

PNB Series

باطری های سری PNB، از نوع AGM و VRLA هستند که در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی تولید شده اند. این باطری ها در تمامی جهات قابل نصب و نگهداری هستند و ساختار پک آنها بگونه ایست که در مقابل فشار ناشی از تولید گاز در باطری کاملا مقاوم هستند. باطری های این سری از محصولات Newmax، برای بسیار کاربردها از جمله UPS، سیستمهای مخابراتی و روشنایی مناسبند.
تماس برای قیمت

PNC Series

باطری های سری PNC، به معنای واقعی از سرویس و نگهداری بی نیاز هستند و خصوصا برای کاربردهای سیکل دشارژ عمیق مانند وسایل نقلیه متحرک (ماشین های برقی، صندلی چرخدار و اسکوتر و ...) طراحی و ساخته شده اند. طراحی صفحه بسیار خاص پروسس سرب Newmax، امکان تولید باطری های سرب اسید با سیکل وشارژ عمیق را امکانپذیر نموده است.
تماس برای قیمت

PNGB Series

باطری های سری PNGB، کاملا دارای ساختارباز ترکیب گاز تولید شده در باطری است که موجب افزایش طول عمر آن میشود. این سری از باطری ها دارای ظرفیتها و ابعاد مختلف بوده و برای هر دو نوع روش شارژ شناور و سیکلی مناسبند. کاربری های پیشنهادی برای این خانواده از باطری ها، UPS و Telecommunication و سیستمهای روشنایی است. بازه دمایی کارکرد این خانواده وسیع بوده و از 20- درجه تا 50 درجه سانتیگراد بوده و امکان دشارژ های جریان بالا را دارد.
تماس برای قیمت

PNL Series

باطری های سری PNL، دارای کیفیت درجه یک بهره وری است که به طور مشخص دارای طول عمر بالاتر هستند (حداکثر 8 سال طول عمر کارکرد قابل قبول تحت شارژ شناور). این باطری ها مشخصا به منظور شارژ شناور طراحی و بهینه سازی شده اند. طول عمر باطری ها بستگی به ولتاژ شارژ شناور دارد که هرچه دقیقتر بر روی 13.32V و دمای محیط باطری بر روی 25 درجه سانتیگراد باشد، حفظ کیفیت باطری و مشخصات فنی آن تضمین می گردد.
تماس برای قیمت

SG Series

باطری های سری SG، از نوع سولار ژل و کاملا بی نیاز از سرویس و نگهداری دوره ای بوده و مخصوص کاربری هایی طراحی شده اند که متناوبا و به دفعات زیاد عمیقا دشارژ و مجددا شارژ شوند. مانند کاربری هایی چون سیستمهای انرژی برگشت پذیر خورشیدی که این سیکل کاری مرتبا برقرار است. اعتماد و اطمینان بسیار بالایی از جهت تکنولوژی نوین بکار گرفته شده برای تولید و طول عمر و همچنین پارامترهای زیست محیطی در نظر گرفته شده این سری از باطری ها وجود دارد که موجب بهره وری بالا و پایداری عملکرد سیستم های تولید انرژی برگشت پذیر شماست.
تماس برای قیمت