FAIRSTONE UPS

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Fairstone Intelligent M-Series Transformer less Online Double Conversion UPS

یو پی اس های ترانس لس fairstone سری M با ویژگی قیمت مناسب و عملکرد مطلوب، مصارف تجاری کم توان را به خوبی پوشش میدهد. طراحی مبتنی بر IGBT بصورت آنلاین با ساختار Double Conversion و استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا از ویژگی های بارز این محصولات می باشد.
تماس برای قیمت

Fairstone Secure P-Series Offline UPS

یو پی اس های سری P، از خانواده منابع تغذیه بدون وقفه line interactive با خروجی سینوسی و شبه سینوسی هستند. این دسته از یو پی اس ها، درواقع ارائه دهنده ارزانترین راهکار برای برخورداری از منبع تغذیه بدون وقفه و تامین انرژی اضطراری برق می باشند. در استفاده و کاربری، همچنین طراحی سیستمهای برق بدون وقفه، وجود وقفه های کوچکتر از 4 میلی ثانیه و وقفه های بسیار کوتاه مدت در بین سوئیچ از حالت نرمال به باطری را باید در نظر داشت و چنانچه بروز این موارد در عملکرد سیستمهای مصرف کننده قابل اغماض باشد، اقتصادی ترین راهکار در طراحی، استفاده از محصولات یو پی اس با تکنولوژی Offline می باشد. تکنولوژی line interactive بر مبنای تحلیل پیوسته ولتاژ ورودی کار می‌کنند. اگر ولتاژ ورودی از مقادیر ایده آل منحرف شود و یا کاملا قطع گردد، یک اینورتر با کارایی بالا ظرف مدت 4 میلی ثانیه وظیفه تغذیه بار را به عهده می‌گیرد. باتری‌های به کار رفته در سیستم نیاز به نگهداری ندارند. در هنگامی که برق ورودی قطع شود، کامپیوتر‌های متصل شده به یو پی اس با یک سیگنال شبه سینوسی برای مدت 10 دقیقه تغذیه می‌گردند. فیلتر هایی که به صورت بهینه تطبیق یافته‌اند، سیستم ها را در مقابل آسیب سخت افزاری و خرابی محافظت می‌کنند.
تماس برای قیمت

Fairstone Smart H-Series Transformer Base UPS

یو پی اس های صنعتی Fairstone، با تکنولوژی Online Double Conversion مبتنی بر ترانسفورماتور، بهترین گزینه برای مصارف صنعتی است که نیاز به ایزولاسیون ورودی و خروجی از لحاظ DC، دارند. از جمله مزایای بارز و منحصر به فرد این یو پی اس ها، ضریب اطمینان عملکرد بالا در کنار انجام سرویس و تعمیر بسیار سریع و آسان می باشد
تماس برای قیمت