باتری

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

GEL Series

سری GEL، با فرمول ساخت الکترولیت خاص، باطری های با کیفیت و اطمینان عملکرد بالا را فراهم آورده است، این خانواده از باطریها در طیف وسیعی از کاربردها از قبیل سیستمهای UPS، تجهیزات پزشکی، مخابرات، روشنایی، کنترل، وسایل نقلیه الکتریکی، سیستمهای انرژی های برگشت پذیر و ... می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
تماس برای قیمت

Long Life

کارایی بالا و طول عمر باطری های سری Long Life، به شرط کاربری و شارژ صحیح از ویژگی های این سری از باطریهای Kung Long می باشد. بازه حرارتی از 15- تا 50+ درجه سانتیگراد تحت شارژ شناور و بازه 5+ تا 35+ با سیستم شارژ سیکل (Boosted Charging)، این خانواده را برای بسیاری از کاربردها مناسب نموده است.
تماس برای قیمت

PNB Series

باطری های سری PNB، از نوع AGM و VRLA هستند که در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی تولید شده اند. این باطری ها در تمامی جهات قابل نصب و نگهداری هستند و ساختار پک آنها بگونه ایست که در مقابل فشار ناشی از تولید گاز در باطری کاملا مقاوم هستند. باطری های این سری از محصولات Newmax، برای بسیار کاربردها از جمله UPS، سیستمهای مخابراتی و روشنایی مناسبند.
تماس برای قیمت

PNC Series

باطری های سری PNC، به معنای واقعی از سرویس و نگهداری بی نیاز هستند و خصوصا برای کاربردهای سیکل دشارژ عمیق مانند وسایل نقلیه متحرک (ماشین های برقی، صندلی چرخدار و اسکوتر و ...) طراحی و ساخته شده اند. طراحی صفحه بسیار خاص پروسس سرب Newmax، امکان تولید باطری های سرب اسید با سیکل وشارژ عمیق را امکانپذیر نموده است.
تماس برای قیمت

PNGB Series

باطری های سری PNGB، کاملا دارای ساختارباز ترکیب گاز تولید شده در باطری است که موجب افزایش طول عمر آن میشود. این سری از باطری ها دارای ظرفیتها و ابعاد مختلف بوده و برای هر دو نوع روش شارژ شناور و سیکلی مناسبند. کاربری های پیشنهادی برای این خانواده از باطری ها، UPS و Telecommunication و سیستمهای روشنایی است. بازه دمایی کارکرد این خانواده وسیع بوده و از 20- درجه تا 50 درجه سانتیگراد بوده و امکان دشارژ های جریان بالا را دارد.
تماس برای قیمت

PNL Series

باطری های سری PNL، دارای کیفیت درجه یک بهره وری است که به طور مشخص دارای طول عمر بالاتر هستند (حداکثر 8 سال طول عمر کارکرد قابل قبول تحت شارژ شناور). این باطری ها مشخصا به منظور شارژ شناور طراحی و بهینه سازی شده اند. طول عمر باطری ها بستگی به ولتاژ شارژ شناور دارد که هرچه دقیقتر بر روی 13.32V و دمای محیط باطری بر روی 25 درجه سانتیگراد باشد، حفظ کیفیت باطری و مشخصات فنی آن تضمین می گردد.
تماس برای قیمت